GLAS OCH KERAMIK / Glas / Champagneglas 16123452

nr 1612 3452

Champagneglas

1800-tal, slipad dekor. Höjd: 20 cm

Kondition: nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 april 2024
kl 19:40:17